pome ulak

priprava na jarnu cast 2017Slová kondičného trénera D. Dobiáša:
"Včera sme ukončili prvý päťtýždňový blok prípravy na jarnú časť sezóny. Chcem poďakovať všetkým chlapcom za zodpovedný prístup, počas náročnej prvej etapy. Dokázali že majú odhodlanie a motiváciu napredovať a kondične sa zlepšovať. Čo ma v neposlednom rade teší najviac, je vynikajúca atmosféra v mužstve a kolektív, ktorý je súdržný. Za piaty týždeň, ktorým som chlapcov chcel premostiť do ďalšej etapy, patrí veľká vďaka mojim hosťom - Ladislavovi Martinskému - absolventovi telovýchovy na Univerzite Mateja Bela v B. Bystrici, ktorý aktuálne pracuje na rigoróznej práci, kde sleduje vplyv cielene zostavených kompenzačných cvičení na držanie tela, svalovú nerovnováhu a pohybové stereotypy.

V rámci celej tréningovej jednotky hráčom priblížil a objasnil význam kompenzačných cvičení v športe a verím že zotrváme vzájomnej spolupráci čím v prvom rade napomôžeme v predchádzaní nevynútených zranení, ktorých bolo v minulej sezóne viac ako dosť a samozrejme odstraňovať svalovú nerovnováhu v prospech zvyšovania pohybovej výkonnosti hráčov.
Tiež chcem poďakovať Zuzane Bystrianskej – kondičnej trénerke, špecialistke na vysoko intenzívny tréning, dynamický a statický strečing, za spoluprácu a ochotu prísť a precvičiť s hráčmi aj tie oblasti pohybového aparátu ktoré sa rokmi veľmi zanedbávajú. No a tiež za tempo tréningu, ktoré bolo pre niektorých prekvapením a spoznaním iného spôsobu vedenia cvičenia ."
Za chalanov patrí veľká vďaka najmä spomínanému trénerovi D. Dobiášovi, ktorý sa neskutočne stará o to, aby chalani výkonnostne rástli a tešia sa na ďalšie týždne v zimnej príprave!

 

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Tímy sezóna 2020/2021

 SK V Zaluzie team 2020 2021 web
 
A team 2020 2021 web
 
U19 2020 2021 web
 
U15 2020 2021 web
 
U13 2020 2021 web
 
U9 2020 2021 web  
 

Sponzori

Erb V.Z

gloria

logoHSH

jvj trans logo

finreality

mego

esostav2

icopal logo

sypka

logo nextmedia vertical

skippi

topec logo

finedestillery2

 bs stavomont

danas logo

 elektropol logo top

jurtin logo2

lekaren ave logo

oczora logo

pa computers logo

stromsep logo

teta logo

vendelin

 

JSN Nuru is designed by JoomlaShine.com