pome ulak

002Ako sa pozdávala jarná časť nášho A-mužstva hlavnému trénerovi Maťovi Gálovi? Prečítajte si jeho postrehy.

V zime si povedal, že získame na jar 24 bodov ,do bodky sa to naplnilo, asi spokojnosť, že?

S bodovým ziskom aj s predvedenou hrou som bol počas jari spokojný. Tých 24 bodov bolo také moje osobné prianie ešte počas decembra, keď som však videl ako sme v zime makali a ako sa partia dala znovu dokopy nemal som najmenšie obavy že sa to nepodarí. Treba povedať, že tie body sme si uhrali na ihrisku a v každom zápase v ktorom sme bodovali možno až na 2.polčas s Alekšincami sme boli dominantným mužstvom. Keby je futbal spravodlivý, tak máme ešte o 4 body viacej (Horná Králová, Zbehy)...

Kde sme mali na jar pozitíva a kde negatíva?

Pozitíva začali už niekedy v zime a my sme z nich na jar len ťažili. Podarilo sa mi prehovoriť Roba a vedúceho aby sa vrátili so mnou späť k mužstvu za čo by som im aj touto cestou chcel poďakovať. Úloha bola dať sa v kabíne „dokopy“ čo sa podarilo. Starí hráči si to zobrali v kabíne na starosti a tá chémia v mužstve začala znovu fungovať tak ako v minulosti. Už počas zimnej prípravy bolo vidieť, že futbal chalanov začal znovu baviť. Keď som pri tej zimnej príprave spomeniem asi najväčšiu posilu nášho mužstva v zime a tou bol kondičný tréner Dano Dobiáš. Svojou pracovitosťou a profesionalitou sa mu podarilo v zime „nakaziť“ celé mužstvo. Odviedol neskutočnú robotu, dovolím si tvrdiť, že v našich podmienkach skoro nemožnú...kondičné tréningy s ním mali veľmi vysokú úroveň. Na jar v druhých polčasoch sa to pekne prejavilo. Za všetko hovorí fakt , že vďaka odbornejším tréningom sme na jar nemali ani jedno svalové zranenie. Posilami boli samozrejme aj Matúš s Tónom, ktorí si svoje miesto v zostave plne zastali a pomohli. Negatíva by sa nejaké našli ale to si nechám len pre seba a pre kabínu.

001S akým kádrom začneme letnú prípravu?

Káder a dúfam že aj realizačný tím zostane pokope tak ako je. Okrem Verba, ktorý tu končí kvôli pracovným povinnostiam. Vrátiť by sa mali Éčko po zranení a Dano Reha. Takže nejaké veľké zmeny tam zrejme nebudú. Tento káder má dostatočnú kvalitu na 5.ligu.

Síce nevieme akú podobu bude mat 5.liga Stred, ale zrejme už o záchranu hrať nechceme...?

Ako som povedal máme dostatočnú kvalitu aj zázemie na to aby sme porazili každého v tejto súťaži. Nejaké konkrétne umiestnenie neriešim. Ak sa nám budú vyhýbať zranenia, budeme hrať dobre budeme mať dostatok bodov a v tabuľke budeme vysoko, tak nejako mi to vychádza.

Pribudli dve mužstvá z okresu do našej súťaže, tvoj názor?

Sú to dve mužstvá z „nášho“ okresu takže trošku spestrenie pre nás. Na zápasy s nimi sa teším mužstvá z NR okresu majú svoju kvalitu. 5 liga v tejto podobe však podľa mňa začína strácať na kvalite a atraktivite akú mala v prvých dvoch ročníkoch.

Na záver by som chcel poďakovať chalanom za výborné výkony na jar a aj za ich prístup k futbalu v Záluží, za to že sú ochotní hrať za pivo a párky... majú môj rešpekt.

Prípravné zápasy:

15.7 – turnaj v Rumanovej

16.7- Chrenová

6.8 – Modra

2 zápasy sú ešte v riešení...

003

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Tímy sezóna 2020/2021

 SK V Zaluzie team 2020 2021 web
 
A team 2020 2021 web
 
U19 2020 2021 web
 
U15 2020 2021 web
 
U13 2020 2021 web
 
U9 2020 2021 web  
 
JSN Nuru is designed by JoomlaShine.com