pome ulak

002Ako sa pozdávala jarná časť nášho A-mužstva hlavnému trénerovi Maťovi Gálovi? Prečítajte si jeho postrehy.

V zime si povedal, že získame na jar 24 bodov ,do bodky sa to naplnilo, asi spokojnosť, že?

S bodovým ziskom aj s predvedenou hrou som bol počas jari spokojný. Tých 24 bodov bolo také moje osobné prianie ešte počas decembra, keď som však videl ako sme v zime makali a ako sa partia dala znovu dokopy nemal som najmenšie obavy že sa to nepodarí. Treba povedať, že tie body sme si uhrali na ihrisku a v každom zápase v ktorom sme bodovali možno až na 2.polčas s Alekšincami sme boli dominantným mužstvom. Keby je futbal spravodlivý, tak máme ešte o 4 body viacej (Horná Králová, Zbehy)...

Kde sme mali na jar pozitíva a kde negatíva?

Pozitíva začali už niekedy v zime a my sme z nich na jar len ťažili. Podarilo sa mi prehovoriť Roba a vedúceho aby sa vrátili so mnou späť k mužstvu za čo by som im aj touto cestou chcel poďakovať. Úloha bola dať sa v kabíne „dokopy“ čo sa podarilo. Starí hráči si to zobrali v kabíne na starosti a tá chémia v mužstve začala znovu fungovať tak ako v minulosti. Už počas zimnej prípravy bolo vidieť, že futbal chalanov začal znovu baviť. Keď som pri tej zimnej príprave spomeniem asi najväčšiu posilu nášho mužstva v zime a tou bol kondičný tréner Dano Dobiáš. Svojou pracovitosťou a profesionalitou sa mu podarilo v zime „nakaziť“ celé mužstvo. Odviedol neskutočnú robotu, dovolím si tvrdiť, že v našich podmienkach skoro nemožnú...kondičné tréningy s ním mali veľmi vysokú úroveň. Na jar v druhých polčasoch sa to pekne prejavilo. Za všetko hovorí fakt , že vďaka odbornejším tréningom sme na jar nemali ani jedno svalové zranenie. Posilami boli samozrejme aj Matúš s Tónom, ktorí si svoje miesto v zostave plne zastali a pomohli. Negatíva by sa nejaké našli ale to si nechám len pre seba a pre kabínu.

001S akým kádrom začneme letnú prípravu?

Káder a dúfam že aj realizačný tím zostane pokope tak ako je. Okrem Verba, ktorý tu končí kvôli pracovným povinnostiam. Vrátiť by sa mali Éčko po zranení a Dano Reha. Takže nejaké veľké zmeny tam zrejme nebudú. Tento káder má dostatočnú kvalitu na 5.ligu.

Síce nevieme akú podobu bude mat 5.liga Stred, ale zrejme už o záchranu hrať nechceme...?

Ako som povedal máme dostatočnú kvalitu aj zázemie na to aby sme porazili každého v tejto súťaži. Nejaké konkrétne umiestnenie neriešim. Ak sa nám budú vyhýbať zranenia, budeme hrať dobre budeme mať dostatok bodov a v tabuľke budeme vysoko, tak nejako mi to vychádza.

Pribudli dve mužstvá z okresu do našej súťaže, tvoj názor?

Sú to dve mužstvá z „nášho“ okresu takže trošku spestrenie pre nás. Na zápasy s nimi sa teším mužstvá z NR okresu majú svoju kvalitu. 5 liga v tejto podobe však podľa mňa začína strácať na kvalite a atraktivite akú mala v prvých dvoch ročníkoch.

Na záver by som chcel poďakovať chalanom za výborné výkony na jar a aj za ich prístup k futbalu v Záluží, za to že sú ochotní hrať za pivo a párky... majú môj rešpekt.

Prípravné zápasy:

15.7 – turnaj v Rumanovej

16.7- Chrenová

6.8 – Modra

2 zápasy sú ešte v riešení...

003

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Tímy sezóna 2020/2021

 SK V Zaluzie team 2020 2021 web
 
A team 2020 2021 web
 
U19 2020 2021 web
 
U15 2020 2021 web
 
U13 2020 2021 web
 
U9 2020 2021 web  
 

Sponzori

Erb V.Z

gloria

logoHSH

jvj trans logo

finreality

mego

esostav2

icopal logo

sypka

logo nextmedia vertical

skippi

topec logo

finedestillery2

 bs stavomont

danas logo

 elektropol logo top

jurtin logo2

lekaren ave logo

oczora logo

pa computers logo

stromsep logo

teta logo

vendelin

 

JSN Nuru is designed by JoomlaShine.com