pome ulak

turnaj starosta cup 2016 iluDňa 23.7.2016 sa konal turnaj o Pohár starostu tento krat v našej obci za účastni tradičných mužstiev Jarku, Lehoty a tentokrát mužstvo Bábu nahradili Rišňovce.

Hralo sa v teple, hrací čas 60 minút. Žreb pridelil v prvom zápase nášmu tímu Jarok. Druhý zápas hrali Lehota a Rišňovce. Víťazi postúpili do boja o pohár a porazení si zahrali o 3. miesto. Na prvý zápas nastúpilo naše mužstvo doplnené už aj o nové posily a od úvodu si vypracovalo niekoľko dobrých príležitostí na skórovanie. Zápas sa niesol v jasnej réžií domácich s výsledkom 4:0 keď sa presadil Gála, Mochnáľ a hostia si strelili dva vlastné góly.

V druhom zápase si prekvapujúco Rišňovce poradili s Lehotou 2:0, keď sa gólovo presadili Ondrejka a Nasko. V zápase o tretie miesto v horúčave Jarku došli sily a Lehota si po jasnej prevahe a výsledku 6:0 (Augustín 2, Hlavatovic, Mesaros, Lichtner, Muzika) zabezpečila tretie miesto.

Vo finále sa tak stretlo domáce ŠK V. Zálužie a Rišnovce. Od úvodu to bol vyrovnaný zápas, no po 10 minutách prevzali naši chalani iniciatívu na svoje kopačky a nová tvár v našom drese Lacek poslal loptu po štandartke do siete súpera. Potom to bola už iba otázka skóre. Výsledková tabuľa ukázala po 60. minutách skóre 5:0 (Lacek 2, Antl 2, Práznovský) a pohár za 1. miesto zostal v Úlaku. Za najlepšieho strelca bol vyhlásený M. Antl, najlepší hráč J. Bédi, obaja z domáceho mužstva a najlepším brankárom sa stal M. Cicák z Rišnoviec.

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Tímy sezóna 2019/2020

 2019 20 cele muzstvo web sm
 
2019 20 muzi web sm
 
2019 20 dorast web sm
 
2019 20 starsi ziaci web sm
 
2019 20 ziaci web sm
  

Sponzori

Erb V.Z

gloria

logoHSH

jvj trans logo

finreality

mego

esostav2

icopal logo

sypka

logo nextmedia vertical

skippi

topec logo

finedestillery2

 bs stavomont

danas logo

 elektropol logo top

jurtin logo2

lekaren ave logo

oczora logo

pa computers logo

stromsep logo

teta logo

vendelin

 

JSN Nuru is designed by JoomlaShine.com