pome ulak

turnaj starosta cup 2016 iluDňa 23.7.2016 sa konal turnaj o Pohár starostu tento krat v našej obci za účastni tradičných mužstiev Jarku, Lehoty a tentokrát mužstvo Bábu nahradili Rišňovce.

Hralo sa v teple, hrací čas 60 minút. Žreb pridelil v prvom zápase nášmu tímu Jarok. Druhý zápas hrali Lehota a Rišňovce. Víťazi postúpili do boja o pohár a porazení si zahrali o 3. miesto. Na prvý zápas nastúpilo naše mužstvo doplnené už aj o nové posily a od úvodu si vypracovalo niekoľko dobrých príležitostí na skórovanie. Zápas sa niesol v jasnej réžií domácich s výsledkom 4:0 keď sa presadil Gála, Mochnáľ a hostia si strelili dva vlastné góly.

V druhom zápase si prekvapujúco Rišňovce poradili s Lehotou 2:0, keď sa gólovo presadili Ondrejka a Nasko. V zápase o tretie miesto v horúčave Jarku došli sily a Lehota si po jasnej prevahe a výsledku 6:0 (Augustín 2, Hlavatovic, Mesaros, Lichtner, Muzika) zabezpečila tretie miesto.

Vo finále sa tak stretlo domáce ŠK V. Zálužie a Rišnovce. Od úvodu to bol vyrovnaný zápas, no po 10 minutách prevzali naši chalani iniciatívu na svoje kopačky a nová tvár v našom drese Lacek poslal loptu po štandartke do siete súpera. Potom to bola už iba otázka skóre. Výsledková tabuľa ukázala po 60. minutách skóre 5:0 (Lacek 2, Antl 2, Práznovský) a pohár za 1. miesto zostal v Úlaku. Za najlepšieho strelca bol vyhlásený M. Antl, najlepší hráč J. Bédi, obaja z domáceho mužstva a najlepším brankárom sa stal M. Cicák z Rišnoviec.

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

JSN Nuru template designed by JoomlaShine.com
Tvorba webových stránok - nextmedia.sk