pome ulak

turnaj mojmirovce ziaci 2016 iluDňa 20.8.2016 sa konal v Mojmírovciach žiacky futbalový turnaj pod názvom Memoriál Miroslava Tulipána. Turnaja sa zúčastnili 4 mužsvá: domáce Mojmírovce, Ivanka pri Nitre, Cabaj-Čápor a Veľké Zálužie. Hralo sa systémom každý s každým, na celé ihrisko s dĺžkou zápasu 40 minút. Naši hráči bez straty bodu porazili všetky tímy. 

Najlepším hráčom turnaja sa stal Daniel Bene.

turnaj st ziaci nr hala 23 1 16Po jednej výhre, jednej remíze a dvoch prehrách sme skončili boje v základnej skupine a do vyraďovacej fázy sme nepostúpili.

V. Zálužie - Cabaj-Čápor   1:1 
Nevidzany - V. Zálužie  2:0
V. Zálužie - Branč  4:2
Čeľadice - V. Zálužie  3:1

ziaci2015

 V. Zálužie 4:1 Žitavany        
 V. Zálužie 2:3 Rišňovce        
 V. Zálužie 1:3 Čeľadice

V sobotu 7.11.2015 sa v mestskej športovej hale koná premiérový ročník futsalového turnaja o pohár Ľuboíra Moravčíka. Šancu zúčastniť sa na Pohári Ľubomíra Moravčíka dostalo 16 najlepších tímov z troch skupín, v ktorých účinkujú družstvá z okresov Nitra, Šaľa a Zlaté Moravce.

Na sobotňajšom turnaji budú ocenené najlepšie tri kolektívy, ako aj najlepší brankár, hráč a strelec. Pozvánka do mestskej haly platí pre všetkých, ktorí chcú talenty z oblasti podporiť svojou priazňou.

treneri st ziaci iluPrečítajte si rozhovor s trénermi staršch žiakov L. Bédim a M. Antlom

  • Ako hodnotíte jesennú časť žiakov?

Jeseň hodnotíme pozitívne aj keď to mohlo byť lepšie. Vyhrali sme nad silnými mužstvami Výčapy-Opatovce a Zbehmi, no zaváhali sme s papierovo slabšími súpermi čo nás mrzí, avšak v celku vládne spokojnosť.

  • Akým spôsobom vediete mužstvo do zápasov, akým štýlom chcete hrať?

ilu ziaci 24 10 15

ŠK V. Zálužie  4 : 0  Báb

Už pred zápasom bolo jasné kto bude na ihrisku favoritom. Báb je pri konci tabuľky a od našich chlapcov sa neočakávalo nič iné ako víťazstvo. Počasie prialo futbalu a ranná rosa postupne ustupovala.

Celý čas sa hralo na polovici súpera a náš brankár zaznamenal asi jeden z najnudnejších zápasov.

V článku nájdete fotogalériu zo zápasu a aj akuálnu tabuľku po skončení jesennej časti.

ilu ziaci 17 10

Rišňovce  5 : 5  ŠK V. Zálužie

Na ihrisko súpera sme prišli s cieľom vyhrať. V sychravom počasí sme sa len pomaly rozbiehali čo využil súper ktorý nastúpil s väčšou chuťou. Strelil nám 3 rýchle góly a  na konci 26. minúty sa zdalo, že zápas bude pokračovať v réžii Rišňoviec a naši odídu domov so sklonenou hlavou. Opak bol však pravdou. Naši začali hrať jednoduchšie a aktívnejšie. Začali sme získavať lopty v strede poľa a v priebehu 4 minút od 31. do 34. minúty sme vyrovnali skóre. Posledné dve minúty prvého polčasu priniesli naozaj zaujímavé futbalové momenty.

ilu z 10 10 15

ŠK V. Zálužie  4 : 2  Alekšince

V sychravom počasí a s náhradným brankárom sme nastúpili doma na zápas proti Alekšinciam.

Od začiatku bola aktivita na našej strane, neviužili sme zo dve čisté šance. Aktivita sa nám vyplatila a už v 12. minúte F. Bédi nedal šancu hosťujúcemu brankárovi. Pokračovala aktívna hra našich i keď hostia mali zo dve šance no netrafili bránku. V 23. minúte sme už viedli 2:0 keď pohotovo spoza hráča strelou po zemi zvýšil D. Bene. Ttretí náš gól padol v 29. minúte po peknej individuálnej akcii D. Beneho keď spracoval autové zhadzovanie hlavou, hodil si loptu k nohe a sám pred brankárom zo 6. metrov chladnokrvne zakončil, 3:0.

ilu foto

OFK Lužianky  5 : 0  ŠK V. Zálužie

Až v 8. kole pocítili naši žiaci ako chutí prehra. Predohrávka sa nám nepodarila. U súpera sme nastupovali s ambíciami no už v 4. minúte otvoril skóre domáci Nikolas Koller. Ďalšie minúty priniesli predovšetmkým hru v strede poľa bez väčších šancí. Gólový stav  sa už nezmenil do konca polčasu a tak sa do kabín odchádzalo s nádejou na zvrat a ďalšie body do tabuľky.

Druhý polčas sa hra našich málo zlepšila a zaznamenali sme aj pár šancí avšak bez gólového efektu. Kľúčovým momentom zápasu sa nakoniec ukázala situácia pred našou bránkou v 46. minúte.

Tímy sezóna 2019/2020

 2019 20 cele muzstvo web sm
 
2019 20 muzi web sm
 
2019 20 dorast web sm
 
2019 20 starsi ziaci web sm
 
2019 20 ziaci web sm
  
JSN Nuru is designed by JoomlaShine.com