pome ulak

ilu foto

OFK Lužianky  5 : 0  ŠK V. Zálužie

Až v 8. kole pocítili naši žiaci ako chutí prehra. Predohrávka sa nám nepodarila. U súpera sme nastupovali s ambíciami no už v 4. minúte otvoril skóre domáci Nikolas Koller. Ďalšie minúty priniesli predovšetmkým hru v strede poľa bez väčších šancí. Gólový stav  sa už nezmenil do konca polčasu a tak sa do kabín odchádzalo s nádejou na zvrat a ďalšie body do tabuľky.

Druhý polčas sa hra našich málo zlepšila a zaznamenali sme aj pár šancí avšak bez gólového efektu. Kľúčovým momentom zápasu sa nakoniec ukázala situácia pred našou bránkou v 46. minúte.

Náš brankár zle rozohral a k lopte sa dostal súper. Ten chcel prelobovať brankára ktorý už bol na zemi. Brankár však i napriek tomu, že bol mimo šestnástky vystrel ruku a zabránil takmer istému gólu. Nasledovala červená karta a brankárske rukavice si navliekol Juraj Šípoš. Nariadený priamy kop domáci hneď aj premenili.

Naši chlapci však bojovali ďalej i keď výrazne oslabení a vypracovali si pekné šance, žiadnu však nepremenili. Ku kráse futbalu neprispel ani rozhodca s množstvom sporných situácií. Domáci nakoniec skórovali ešte trikrát v 58., 62. a 66. minúte sa zaskvel hetrikom Stanislav Billa.

I napriek prehre veríme, že v ďalšom kole chlapci nastúpia s väčšou energiou. 10. októbra o 10.30 privítajú doma Alekšince.

Podrobnosti zápasu na Futbalnet.

Komentárov  

0 #1 maros bedi 2015-10-08 20:53
Ten rozhodca bola vlastne rozhodkyna.Slečna Gajanova.
Citovať

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

JSN Nuru template designed by JoomlaShine.com
Tvorba webových stránok - nextmedia.sk