pome ulak

ilu z 10 10 15

ŠK V. Zálužie  4 : 2  Alekšince

V sychravom počasí a s náhradným brankárom sme nastúpili doma na zápas proti Alekšinciam.

Od začiatku bola aktivita na našej strane, neviužili sme zo dve čisté šance. Aktivita sa nám vyplatila a už v 12. minúte F. Bédi nedal šancu hosťujúcemu brankárovi. Pokračovala aktívna hra našich i keď hostia mali zo dve šance no netrafili bránku. V 23. minúte sme už viedli 2:0 keď pohotovo spoza hráča strelou po zemi zvýšil D. Bene. Ttretí náš gól padol v 29. minúte po peknej individuálnej akcii D. Beneho keď spracoval autové zhadzovanie hlavou, hodil si loptu k nohe a sám pred brankárom zo 6. metrov chladnokrvne zakončil, 3:0.

Naša aktivita neprestala a už o dve minúty J. Šipoš vysokou strelou z viac ako 20 metrov znova prekonal hosťujúceho brankára. Lopta padla tesne pod brvno. Alekšince mali viacero šancí v prvom polčase no buď minuli bránku alebo ich vychytal náš brankár Š. Srnec parádnymi zákrokmi.

V druhom polčase súper zmenil tkatiku a hral viac na nakopávané lopty do predu. Naši ako keby boli uspokojení zo stavom a polavili. Druhý polčas nám vôbec nevyšiel keďže sme už neskórovali ale naopak súper nám da 2 góly v 44. a 54. minúte. Nevychádzali nám prihrávky a boli sme málo dôrazný v osobných súbojoch. V 67. minúte dostal ešte A. Tirpák žltú kartu. V ostatných minútach zápasu sme už gól neinkasovali a tak stav 4:2 ktorý svietil na tabuli ostal až do konca.

Najbližšie sa predstavia starší žiaci na ihrisku Rišňoviec 17.10. o 11:30.