pome ulak

treneri st ziaci iluPrečítajte si rozhovor s trénermi staršch žiakov L. Bédim a M. Antlom

  • Ako hodnotíte jesennú časť žiakov?

Jeseň hodnotíme pozitívne aj keď to mohlo byť lepšie. Vyhrali sme nad silnými mužstvami Výčapy-Opatovce a Zbehmi, no zaváhali sme s papierovo slabšími súpermi čo nás mrzí, avšak v celku vládne spokojnosť.

  • Akým spôsobom vediete mužstvo do zápasov, akým štýlom chcete hrať?

Chalani sú hlavne motivovaní postavením v tabuľke a cieľom dosiahnutia dobrého výsledku. Hráme štýlom 3-2-4-1 čo nie je celkom bežné. Na jar by sme chceli takto pokračovať keďže v kádri cez zimu pravdepodobne zmeny nenastanú a každý hráč už má predstavu ako by mal na tom svojom poste hrať.

  • 2-3 roky dozadu to so žiakmi nevyzeralo moc dobre, pomohla k vzostupu aj novinka ohľadom ml. žiakov, súhlasíš?

U žiakov je to hlavne o ročníku. Jednu sezónu majú kopu starých hráčov 3-4 mužstvá ktorí ťahajú to mužstvo, ostatné mužstvá dopĺňajú mužstvo ml. žiakmi. Novinka ohľadom ml. žiakov je veľmi dobrá, čo dopomáha rastu mladých futbalistov, keďže trénujú skoro každý deň a cez víkend odohrajú aj 2 zápasy. V našom mužstve sa udomácnili už aj mladší žiaci ktorí sú veľmi šikovní a keď budú na sebe makať môžu to dotiahnuť veľmi ďaleko preto dúfame že nebudeme mať problém aj na budúci rok.

  • Ktorí hráči na sebe najviac makajú v tréningovom procese?

Snažíme sa viesť každého jedného hráča k zodpovednosti či už na tréningu alebo na zápase. Dobre vedia, že ak nebudú trénovať tak hrávať tiež nebudú, my s tým nemáme problém posadiť hocikoho na lavičku. Konkrétne mená nepoviem pretože by som musel vymenovať minimálne 10 hráčov.

  • V sobotu hráte halový turnaj, aké sú vaše ciele?

Cieľ na tento turnaj je postúpiť zo skupiny. Nemali sme čas na trénovanie, tak to berieme skôr ako „poďme si zahrať“ a prakticky týmto turnajom ukončiť jeseň. Sústrediť sa chceme skôr na jarný turnaj starších žiakov.

  • V čom vidíte vaše prednosti a v čom naopak musíte pridať?

Pridať musíme hlavne v zakončovaní, čo nás stálo body s papierovo slabšími súpermi a taktiež trošku popracovať na defenzíve. Prednosť vidím v tom, že každý, kto nastúpi na zápas ide na 100% a chce čo najviac pomôcť k tímovému úspechu a taktiež už spomenutých mladších žiakov ktorí sa veľmi dobre zapracovali do mužstva.

 

treneri tirpak bene
Tréneri starších žiakov: L. Bédi (vľavo), M. Antl (vpravo) Najlepší strelci: A. Tirpák (9 gólov), D. Bene (8. gólov)

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Tímy sezóna 2020/2021

 SK V Zaluzie team 2020 2021 web
 
A team 2020 2021 web
 
U19 2020 2021 web
 
U15 2020 2021 web
 
U13 2020 2021 web
 
U9 2020 2021 web  
 
JSN Nuru is designed by JoomlaShine.com