pome ulak

treneri st ziaci iluPrečítajte si rozhovor s trénermi staršch žiakov L. Bédim a M. Antlom

  • Ako hodnotíte jesennú časť žiakov?

Jeseň hodnotíme pozitívne aj keď to mohlo byť lepšie. Vyhrali sme nad silnými mužstvami Výčapy-Opatovce a Zbehmi, no zaváhali sme s papierovo slabšími súpermi čo nás mrzí, avšak v celku vládne spokojnosť.

  • Akým spôsobom vediete mužstvo do zápasov, akým štýlom chcete hrať?

Chalani sú hlavne motivovaní postavením v tabuľke a cieľom dosiahnutia dobrého výsledku. Hráme štýlom 3-2-4-1 čo nie je celkom bežné. Na jar by sme chceli takto pokračovať keďže v kádri cez zimu pravdepodobne zmeny nenastanú a každý hráč už má predstavu ako by mal na tom svojom poste hrať.

  • 2-3 roky dozadu to so žiakmi nevyzeralo moc dobre, pomohla k vzostupu aj novinka ohľadom ml. žiakov, súhlasíš?

U žiakov je to hlavne o ročníku. Jednu sezónu majú kopu starých hráčov 3-4 mužstvá ktorí ťahajú to mužstvo, ostatné mužstvá dopĺňajú mužstvo ml. žiakmi. Novinka ohľadom ml. žiakov je veľmi dobrá, čo dopomáha rastu mladých futbalistov, keďže trénujú skoro každý deň a cez víkend odohrajú aj 2 zápasy. V našom mužstve sa udomácnili už aj mladší žiaci ktorí sú veľmi šikovní a keď budú na sebe makať môžu to dotiahnuť veľmi ďaleko preto dúfame že nebudeme mať problém aj na budúci rok.

  • Ktorí hráči na sebe najviac makajú v tréningovom procese?

Snažíme sa viesť každého jedného hráča k zodpovednosti či už na tréningu alebo na zápase. Dobre vedia, že ak nebudú trénovať tak hrávať tiež nebudú, my s tým nemáme problém posadiť hocikoho na lavičku. Konkrétne mená nepoviem pretože by som musel vymenovať minimálne 10 hráčov.

  • V sobotu hráte halový turnaj, aké sú vaše ciele?

Cieľ na tento turnaj je postúpiť zo skupiny. Nemali sme čas na trénovanie, tak to berieme skôr ako „poďme si zahrať“ a prakticky týmto turnajom ukončiť jeseň. Sústrediť sa chceme skôr na jarný turnaj starších žiakov.

  • V čom vidíte vaše prednosti a v čom naopak musíte pridať?

Pridať musíme hlavne v zakončovaní, čo nás stálo body s papierovo slabšími súpermi a taktiež trošku popracovať na defenzíve. Prednosť vidím v tom, že každý, kto nastúpi na zápas ide na 100% a chce čo najviac pomôcť k tímovému úspechu a taktiež už spomenutých mladších žiakov ktorí sa veľmi dobre zapracovali do mužstva.

 

treneri tirpak bene
Tréneri starších žiakov: L. Bédi (vľavo), M. Antl (vpravo) Najlepší strelci: A. Tirpák (9 gólov), D. Bene (8. gólov)

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Tímy sezóna 2019/2020

 2019 20 cele muzstvo web sm
 
2019 20 muzi web sm
 
2019 20 dorast web sm
 
2019 20 starsi ziaci web sm
 
2019 20 ziaci web sm
  
JSN Nuru is designed by JoomlaShine.com